Landsales

Märg fassaad

Märja tüüpi välis fassaadi soojendamise süsteemid.

Projektide realiseerimine fassaadi välissoojendus montaaži järgi peense krohvimiskihiga (märg fassaad)

Palun lugege informatsiooni sellel leheküljel väga TÄHELEPANELIKULT. See on väga oluline.

Märja tüüpi välisfassaadi soojendamise süsteemi üldkirjeldus.

Märja tüüpi fassaadi soojendamise süsteem näeb ette soojusisoleeriva materjali kinnitust eksisteerivaks seinaks kleebiva koostiste ja tüübelite abil, krohvimiskihide järgneva pealekandmisega.

Võib eristada kolm põhisüsteemikihti soojusisolatsioonis:

  • Soojusisoleeriv – madala koefitsiendiga soojusjuhtivus pliidid soojusisoleerivast materjalist
  • Armeeritud – mineraalsest kleebivast koostisest spetsiaalne kiht, armeeritud leelisevastupidava võrguga.
  • Kaitse-dekoratiivne – krunt ja lõplik dekoratiivne krohv(mineraalne, siloksaniivne, polümeerne)

Iga kiht fassaadi soojusisolatsiooni jooksul teeb süüsteemis oma funktsiooni:

Soojusisoleerimis materjal kindlustab fassaadi soojustust, tema paksuvust määratakse soojustehnilise arvutusega, aga materjali tüüpi - tuletõrje nõudmistega.

Armeeritud kiht märgides fassaadides on vajalik kaitse-dekoratiiv kihi  adgeezia kindlustamiseks..

Kaitse-dekoratiivne kiht teeb kaks funktsiooni:

Kaitseb soojusisoleerivat materjalit välisebasoodusest mõjutusest(ultraviolettsest kiirgusest, sademetest jne), ja samuti annab fassaadile esteetilist välimust

Nii siis, märja tüüpi fassaadi soojendamise süsteem võib piiranguteta igalpool kasutusel olla, mis tahes ehitiste tüüpidel, mistahes korruselisuses. Effektiivne tema kasutamine on ka vähekorruliste majade ehitamisel, uuetes mitmekorrulises ehituses, vanade majade restavreerimisel.

Miinus – ilmatingimused. Fassaadi tööstuse ja soojusisolatsiioni jooksul ümbitseva õhu temperatuur peab olema kõrgem kui +5°C. Õhu niiskust peab kindlustama pealekannetud lahuste järkjärgulist ja ühtlast kuivatamist.

Kriteeriumid, mis mõjuvad märja fassadi kvaliteedi ja vastupidavuse peale.

Komlekteeriva materjali süsteemi kvaliteet.

Märja tüüpi fassaadi soojendamissüsteem ei ole eraldi võetud ehitus materjalid, soojustid, kleebimis ja krohvimis koostised, tüüblid ja võrgud, vaid on ühissüsteem, millest kõik elemendid ja detailid on üles võetud kindla viisiga, mis garanteerib vastupidavust. Selle põhjusel fassaadi soojendamiseks

võivad kasutusel olla ainult sertsefitseeritud krohvimissüsteemid, aga seda tööd peavad tegema ainult spetsialistid, kes hästi teavad töö tööstuse tehnoloogiat.

 

LANDSALES garanteerib fassaadi materjalide soojendamise süüsteemi komplekteeriva materjali kvaliteedi mitte ainult eraldi lepinguga vastavate punktidega vaid ka tootja materjalide tööstuse kontrolli tõmbamisega. Iga meie projekti, ükskõik milliste, komlekteeriva materjali tootja teeb perioodilist järelevaatust tema materjalide reeglipärase kasutuse eest  dokumentilise kindlustuse vastavusega, mille saab klient.

Montaaži tehnoloogia järgimine.

Kõik tööd fassaadi soojendamisel tehakse tehnilise lahendamise albumi vastavusel ja märja fassadi tarnija süüsteemi kasutusjuhendiga. Terve tööstuse protsessi peegeldatakse päevikusse ispekteeriva ameti märkmetega, tellija tehnilise kontrolliga.

 

LANDSALES esitab märja fassaadi garantiid.

 
You are here: Главная Tehnoloogia Märg fassaad